Poskytli sme služby spoločnosti Immocap, a.s.

Novinky 10. mája 2023

Tlačové oznámenie

Sme hrdí na to, že vám môžeme oznámiť, že SetupMART slúžil ako dodávateľ projektovej ready-made s.r.o. spoločnosti pre významnú developerskú spoločnosť IMMOCAP, a.s. 

 

Naše služby predaja ready-made s.r.o. spoločnosti sme spoločnosti IMMOCAP poskytli v súvislosti s projektom nového ISTROPOLISU. Dlhodobo chátrajúci areál Domu odborov Istropolis premieňa na multifunkčný priestor pre ľudí. Srdcom a dominantou projektu bude kultúrno-kongresové centrum, ktoré spolu s veľkorysým verejným priestorom vytvorí základ novej vitálnej štvrte. Táto štvrť plná zelene poskytne kvalitný priestor na bývanie, prácu, kultúru a trávenie voľného času. Zážitok z pobytu umocnia aj vysoko kvalitné verejné priestory a tri nové námestia.

GALÉRIA:

 

Záväzné stanoviská k investičnej činnosti.

Projekt nového Istropolisu získal záväzné stanoviská k investičnej činnosti od Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy. Developer plánuje, že výstavbu projektu zaháji v druhej polovici roka 2024. Záväzné stanoviská sa týkajú technickej infraštruktúry a dopravných riešení, ako aj samotných budov prvej fázy projektu. Konkrétne ide o priestory pre bývanie, prácu a samozrejme aj kultúrno-spoločenskú sálu.

 

 

Na príprave nového Istropolisu pracujeme viac ako päť rokov, preto máme v Immocape obrovskú radosť z tohto dôležitého míľniku v rámci povoľovacieho procesu. Rád by som vyjadril poďakovanie nášmu šéfovi developmentu Jakubovi Gossányimu, development manažérovi Tomášovi Juríčkovi ako aj celému tímu, ktorý tento košatý proces zdarne vedie. Projekt nového Istropolisu je našou vlajkovou loďou a Bratislave prinesie novú zónu plnú života, modernú architektúru, kvalitné priestory pre prácu aj bývanie ale najmä špičkový verejný priestor a kultúrno-spoločenskú sálu, ktorá v meste dodnes chýba,” povedal Martin Šramko, CEO spoločnosti Immocap.

 

Zdroj: www.immocap.sk

Autor článku: Mgr. Dominik Ondrišeje

Dominik je spoluzakladateľ projektu SetupMART. Dominik je v SetupMART-e zodpovedný za korporátne služby a implementáciu moderných technológií do našich služieb. Predaju ready-made spoločností sa venuje už od roku 2011. Dominik vyštudoval právo na Paneurópskej vysokej škole práva.