Novinka – ready made s.r.o. kvartálny platca DPH v ponuke SetupMART

Novinky 09. novembra 2018

Ready made s.r.o. 3/4 platca DPH v našej ponuke

Našu ponuku ready-made spoločností sme rozšírili o limitovanú ponuku ready made s.r.o. registrovanej ako kvartálny platiteľ DPH. Táto spoločnosť je ready made firma s minimálnym obratom za rok 2017 a to vo výške 180,- EUR. Spoločnosť má otvorený bankový účet. K DPH je registrovaná od 1.1.2018 a ako kvartálny platiteľ DPH bude registrovaná od 01.01.2019.

 

Zlepšite si cashflow firmy ako kvartálny platiteľ DPH 

Ak je Vaša spoločnosť kvartálnym platiteľom DPH, podáva výkazy k DPH len 4 krát ročne, každé 3 mesiace. Toto Vám poskytne konkurenčnú výhodu a zlepší to cashflow spoločnosti, nakoľko platíte DPH len 4 krát ročne, a nie každý mesiac ako mesační platitelia DPH. Budete tak mať počas roka k dispozícii viac peňazí, ktoré môžete využiť napr. na platenie tovaru, investícií, alebo mzdy zamestnancov.

 

Menej byrokracie a jednoduchšie daňové plánovanie pre malé podniky

Ak chcete zostať ako kvartálny platca DPH, nemôžete prekročiť ročný obrat 100.000,- EUR. Preto sa oplatí byť kvartálnym platcom DPH najmä malej firme. Okrem zlepšenia cashflow Vám odpadne aj administratívna záťaž.  Zbavíte sa tak celkovo až 8 podaní k DPH ročne. Čo je už naozaj ušetrený čas a peniaze, ktoré investujete do účtovníctva a do zbierania dokladov k DPH každý mesiac. Firma tak môže podnikať efektívnejšie a plánovať svoje výdavky na dane.

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať na tel. čísle: +421 940 601 033 alebo emailom na info@setupmart.com

 

Ponuka ready made s.r.o. kvartálny platca DPH

 

Autor článku: Mgr. Dominik Ondrišeje

Dominik je spoluzakladateľ projektu SetupMART. Dominik je v SetupMART-e zodpovedný za korporátne služby a implementáciu moderných technológií do našich služieb. Predaju ready-made spoločností sa venuje už od roku 2011. Dominik vyštudoval právo na Paneurópskej vysokej škole práva.